Зустріч з представниками кафедри дизайну і технологій факультету мистецтв ХНПУ імені Г. С. Сковороди
30 вересня 2024 року відбулася двостороння зустріч представників кафедри дизайну і технологій факультету мистецтв ХНПУ імені Г.С. Сковороди та циклової комісії викладачів фізико-математичних дисциплін, інформатики, трудового навчання, технологій і мистецтва, відділення трудового навчання та фізичного виховання коледжу.


Методичний діалог «Впровадження НУШ у середніх класах ЗЗСО».
03 жовтня 2024 року був проведено методичний діалог з викладачами коледжу, випускниками різних років та здобувачами освіти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) на тему: «Впровадження НУШ у середніх класах ЗЗСО». На заході були присутні випускники різних років спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура):
Гостьова лекція «Методика проведення занять з фізичної культури».
03 жовтня була проведена гостьова лекція викладачами кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення КЗ «ХГПА» ХОР на тему: «Методика проведення занять з фізичної культури». До участі долучилися викладачі та здобувачами освіти коледжу.З лекціями виступили викладачі кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення академії Дмитро Сичов та Дмитро Аксьонов. У ході гостьової лекції викладачі продемонстрували особливості проведення занять з фізичного виховання у форматі дистанційного навчання для здобувачів фахової передвищої освіти.

Засідання «круглого» столу «Актуальні питання організації інклюзивного навчання»
Інклюзивне навчання забезпечує рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими потребами та надає їм можливість соціалізуватися. Так, діти з особливими потребами можуть навчатися у звичайних групах у закладах дошкільної освіти, але з індивідуальним підходом.Сучасний вихователь повинен бути обізнаним щодо специфічних проблем дітей з особливими освітніми потребами. Освітня діяльність формує в педагога нове розуміння проблем дітей, які мають відхилення в розвитку, допомагає налагодити тактику психолого-педагогічної підтримки таких дітей. Інклюзивна освіта повинна бути забезпечена компетентними фахівцями, які здатні до повноцінного розвитку особистості, їхнього психічного та фізичного здоров’я.
У рамках декади спеціальності 012 Дошкільна освіта 29 жовтня 2024 року для здобувачів груп Д-11 та Д-21 було проведено засідання «круглого» столу на тему «Актуальні питання організації інклюзивного навчання» за участю директора Красноградського інклюзивно-ресурсного центру Калюжної Т.В. та психолога Красноградського ІРЦ Киричок С.І.
Під час конференції висвітлювалися питання щодо мети, напрямків діяльності центру, створення комплексної оцінки розвитку дитини, організації команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, наявності предметно-просторового середовища в центрі, надання корекційно-розвиткових послугів працівниками Красноградського ІРЦ.
Дякуємо Тетяні КАЛЮЖНІЙ та Сніжані КИРИЧОК за представлений досвід роботи інклюзивно-ресурсного центру, з яким вони радо ділилися з учасниками засідання. Маємо надію на подальшу тісну співпрацю між працівниками Красноградського ІРЦ, викладачами та здобувачами спеціальності 012 Дошкільна освіта Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «ХГПА».
Гостьова лекція «Педагогіка партнерства в ЗДО, її інструменти»
Кожна дитина має доступ до дошкільної освіти, батькам допомагають у вихованні малечі центри педагогічного партнерства, а вихователі працюють без надмірного навантаження. У центрі уваги педагогів повинна бути дитина, її інтереси та потреби. Саме такі основні положення передбачає новий Закон «Про дошкільну освіту» № 8030, який Верховна Рада України на початку червня 2024 року ухвалила в другому читанні.З метою ознайомлення та розширення обізнаності здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта щодо нововведень дошкільної освіти 29 жовтня 2024 року було проведено гостьову лекцію викладачами кафедри теорії та методики дошкільної освіти КЗ «ХГПА» на тему: «Педагогіка партнерства в ЗДО, її інструменти». Доповідачами були: Сирова Ю. В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної освіти КЗ «ХГПА»; Апрєлєва І. В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. У ході гостьової лекції були розглянуті питання:




Івент «Занурення в соціально-емоційне та етичне навчання»
08 листопада у рамках декади спеціальності Початкова освіта Світлана СЛАБИНСЬКА провела івент на тему: «Занурення в соціально-емоційне та етичне навчання».У реаліях сьогодення світова педагогічна спільнота працює над створенням такої парадигми освіти, яка б відповідала викликам сьогодення, забезпечувала сталий розвиток людства та водночас залишала в центрі уваги людину, гуманістичні цінності, фізичне та ментальне здоров’я особистості. Одним із сучасних підходів у цьому контексті є соціально-емоційне навчання.
Олена ПРОМСЬКА, випускниця Красноградського педагогічного училища – 1993 року, директорка Семʼянівського НВК Полтавської міської ради і Бричківського НВК, учителька української мови та літератури, учителька польської мови, експертка з інституційного аудиту, експертка із сертифікації вчителів української мови і літератури, тренерка Майкрософт, тьюторка в проєкті «Освітній Суп» з подолання освітніх втрат;
Світлана МУЛЬ, вчителька початкових класів Семʼянівського НВК Полтавської міської ради, тренер СЕЕН;
Світлана ХОЛОДНА, психологиня Семʼянівського НВК Полтавської міської ради, тренер СЕЕН говорили про:


Гостьова лекція «Використання онлайн-сервісів під час вивчення освітніх компонентів професійного спрямування»
25 листопада 2024 року у рамках співпраці викладачів кафедри дизайну і технологій ХНПУ імені Г. С. Сковороди та здобувачів Берестинського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулась гостьова лекція «Використання онлайн-сервісів під час вивчення освітніх компонентів професійного спрямування», яку прочитала Наталя ЖИТЄНЬОВА, доктор педагогічних наук, професор кафедри дизайну і технологій ХНПУ імені Г. С. Сковороди. Тематика лекції є актуальною і цікавою для широкого кола науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти, викликала жвавий інтерес з боку присутніх.
Гостьова лекція «Особливості роботи з різними видами фактур»
26 листопада 2024 року у рамках педагогічної співпраці та освітньої взаємодії кафедри дизайну і технологій факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проведено гостьову лекцію «Особливості роботи з різними видами фактур» Омельченко Ольгою Миколаївною, кандидатом мистецтвознавства, доцентом, доцентом кафедри дизайну і технологій ХНПУ імені Г. С. Сковороди.
Методичний діалог «Якісна освіта як фундамент підготовки конкурентоспроможних фахівців для сучасного ринку праці»
27 листопада 2024 року відбувся Методичний діалог «Якісна освіта як фундамент підготовки конкурентоспроможних фахівців для сучасного ринку праці» з викладачами коледжу, випускниками різних років та здобувачами освіти спеціальності Середня освіта (Технології). У заході взяли участь здобувачі освіти спеціальності та випускники коледжу:



















