Матеріально-технічна база

Територія обслуговування – м. Берестин у межах вулиць:
від вул. Незалежності, 47 до вул. Харківська, 8
Згідно з Державним Актом на право постійного користування земельною ділянкою 5.5га (від 01.10.2010) Навчально-матеріальна база закладу розміщена у двох (двоповерховому і триповерховому) цегляних будинках, які з’єднанні між собою перехідним коридором. Загальна площа приміщень складає 6914 м², навчальна – 5689 м², що з розрахунку на одного здобувача освіти  становить 16,8 м².
Поряд з першим корпусом знаходиться спортивний комплекс, майданчики для гри у волейбол, баскетбол, ручний м’яч, бігові доріжки, майданчики для проведення загальнорозвиваючих вправ, стрибків у довжину. Між корпусами обладнаний плац для проведення занять з предмета «Захист України».
На господарчому дворі розташовані два гаражі, прачка, службові приміщення, вузол обліку тепла  та механічні майстерні з обробки деревини та металу. Територія навколо навчальних корпусів має зелені насадження, газони, клумби, асфальтовані доріжки та під’їзди до головного входу та господарчих приміщень.
У першому корпусі розташовані адміністративні приміщення, актова, спортивна та гімнастична зали, бухгалтерія, музей історії коледжу, 14 навчальних кабінетів, 3 лабораторії, конференц-зала.
У другому навчальному корпусі розташовані методичний кабінет, кабінет педагогічної практики та практичного психолога, бібліотека, навчальні майстерні з ручної обробки деревини та металу, тренажерний зал, зал ритміки та хореографії, 4 навчальних кабінети, 2 аудиторії, 2 лабораторії (загальної електротехніки з основами електроніки, обчислювальної техніки).
Частину другого корпусу складає гуртожиток на 109 місць з власною кухнею-їдальнею, необхідними побутовими кімнатами для мешканців (4 кімнати гігієни та 4 санвузли), кабінет завідувача гуртожитку та кімната психологічного розвантаження.
Коледж має власну їдальню на 100 посадочних місць. Адміністрація коледжу постійно працює над поповненням матеріально-технічної бази, її оновленням та удосконаленням, враховуючи вимоги сучасності. Підвальне приміщення гуртожитку рекомендоване до використання як найпростіше укриття для населення та включено до фонду захисних споруд.
Навчально-методичний кабінет
Навчально-методичний кабінет Берестинського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради є методичним центром навчально-методичної роботи педагогічних працівників коледжу. Він знаходиться на у другому навчальному корпусі  на третьому поверсі.
Навчально-методичний кабінет займає особливе місце у життєдіяльності коледжу: у ньому  зібрано  примірники фахових друкованих видань, кращі зразки навчальної документації (навчально-методичні комплекси, методичні розробки окремих занять тощо), матеріали з практичного досвіду роботи педагогів, Портфоліо педагогічних працівників; створюється банк педагогічних ідей; проходять засідання науково-методичної ради, колективні, групові методичні заходи, індивідуальні консультації; ініціюється робота творчих викладачів, координується робота циклових комісій, розробляються стратегії по впровадженню сучасних технологій навчання.
Облаштований кабінет 5 шафами, 3 виставковими стелажами, зручним конференційним столом з м’якими стільцями.
З метою забезпечення комфортних умов у весняно-літній період  кабінет оснащено кондиціонером.
Для презентацій, висвітлення звітів викладачів, проведення методичних заходів у кабінеті є ноутбук, мультимедійний проєктор, екран.
Керівництво роботою навчально-методичного кабінету здійснює завідувач. Компетенції завідувача навчально-методичного кабінету та методиста коледжу встановлюються директором відповідно до чинного законодавства та викладені в посадових інструкціях. Завідувач навчально-методичного кабінету та методист мають облаштовані персональні комп’ютерні робочі місця, підключені до локальної мережі та мережі Інтернет.
DSC05634
Кабінет навчально-виробничої практики
Кабінет педагогічної практики Берестинського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради є важливим центром для практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти-майбутніх учителів та вихователів. Його функції включають у себе координацію та керівництво практикою, надання методичних рекомендацій та підтримку учасникам практики.
Кабінет навчально-виробничої практики укомплектований меблями, конференційним столом, комп’ютерною технікою, що створює комфортні умови для організації роботи. Тут зберігається документація, журнали обліку педагогічної практики, програми, методичні рекомендації до різних видів практики, кращі роботи студентів, тощо.
Він є місцем для проведення консультацій, нарад та інших заходів, спрямованих на підготовку майбутніх педагогів до професійної діяльності. Завідувач кабінету навчально-виробничої практики відповідає за організацію та контроль проведення різних видів практики, веде облік робіт, виконаних учасниками практичного навчання.